joomla templates
Home  /  O mnie


Czesć ! Każdy w życiu ma jakieś pasje a jedną z moich od zawsze była fotografia.

Dlaczego fotografia ślubna ? Fotografia daje mi wiele przyjemności gdyż mogę uwiecznić te piękne chwile które nigdy więcej się nie powtórzą. Kocham fotografować ludzi i pejzaże i uważam że połączenie tych dwóch rzeczy dają najpiękniejsze zdjęcia ślubne. Lubię obserwować ludzi i ich zachowania, lubię uwieczniać radość na zdjęciach a fotografia ślubna powinna utrwalać właśnie te piękne chwile. Wykonanie pięknego portretu i myśl że moje zdjęcie będzie na całe Wasze życie z wami ścianie jako piękny obraz daje mi duże poczucie radości.  

Piękne zdjęcie jest połączeniem kilku elementów : miejsca, emocji i chwili. Staram się podczas fotografowania nikomu nie przeszkadzać i działać dyskretnie.  Ślub jest jednym z tych wydarzeń, do których będziecie wracać wspomnieniami przez całe życie. Dla mnie nie ma chwil, w których nic się nie dzieje, dlatego podczas ślubu cały czas fotografuję.  Mieszkam w Żorach, ale wykonam zdjęcia w Rybniku, Jastrzębiu Zdrój, Pszczynie, Wodzisław Śląski, Katowicach, i całej okolicy.

Moja oferta fotografii ślubnej skierowana jest do osób którym zależy na pięknych zdjęć plenerowych, poczuciu pewności i dobrego humoru na weselu i plenerze. 


 

Dzisiaj odpiszemy na twoją wiadomość. Prosze o podanie daty wesela, adresu e-mail i numeru telefonu kontaktowego

LoginS5 Register

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.